ładowanie
dsj2pl
🇵🇱🇬🇧

Forum: Klasyk czy Gibbon 🤔

Strona:
12
0.0
@jcoob, 👍 też mi tak się właśnie wydawało. A propos ruchu „poniżej linii nart”, to ja wnoszę o przyznanie mi UWRC na 🇨🇿CZE K135. 😂
0.0
@jcoob, 👍 @Dawid, Piotrka skoki ogółem by trzeba przejrzeć bo często mu się zdarzało źle oznaczyć🤷‍♂️ Co do UWRC na 🇨🇿CZE K135 to dla mnie ok😁
0.0
https://replay.dsj2.com/r/dy9ZIQcDh5Qo Hmm🤔 jest zejscie w dol, i poderwanie do gory - tylko nie wiem czy poderwanie jest z ruchu tel czy przez lądowanie🤷‍♂️
1.0
@Darek, ja bym to uznał, jest ruch tel do góry, ale tuż przed lądowaniem, a nie w celu poprawy pozycji w locie Kurła co my kminimy😆
0.0
@jcoob, xD No wiadomo że Dominik to wysłał byle by mieć dostęp do wyników na bieżąco i nic to nie zmienia w konkursie, ale też wszystkie skoki na stronie były sprawdzone czy styl jest dobrze oznaczony + już kilku osobą odrzuciliśmy skoki - w tym takie które dawały by na wtedy ostatnie miejsce ze sporą stratą - to wolałem się skonsultować. Kij - ja to przeklikam. Najwyżej Dawid to odrzuci a Dominik wyśle inne byle co, byle by klasykiem 👍
0.0
Chyba przydałaby się jakaś „odległość kwalifikacyjna”. 😆
0.0
@Dawid, poniżej 50% punktu K może być do 3 gibbonów w jednym skoku i zaliczamy jako klasyk?🤔😅😅 fair enough i guess- nie liczac ewentualnych konkursów shortów🤷‍♂️
Strona:
12
Odpowiedz
🔥Skoki news» 🇭🇺HUN 227,23 m🥇📱 Jakub Bastek «» 🇱🇹LIT 167,05 m🥉📱 DARIUSZ KLIMEK «» 🇰🇿KZK 104,77 m🥈📱 Jakub Bastek «» 🇪🇪EST 184,76 m🥈📱 Jakub Bastek «»