ładowanie
dsj2pl

Download

DSJ2 Mobile

Deluxe Ski Jump 2 w wersji na urządzenia mobilne dostępne jest w oficjalnych dystrybucjach na platformach Google Play (wersja na Android) i App Store (wersja na iOS).

DSJ2 PC

Klasyczna wersja na komputery osobiste to przede wszystkim ostatnie wydanie v2.1 dostępne w dwóch nieco różniących się wariantach. Niestety, gry nie da się już bezpośrednio uruchomić na nowszych systemach operacyjnych (Windows 10, 7 itp.) i do działania dodatkowo potrzebny jest program DOSBox. Nie musisz jednak przejmować się żmudną instalacją, konfiguracją i uruchomieniem DOSBoxa, ponieważ jest on już zawarty w poniższych paczkach do pobrania w odpowiednio skonfigurowanej formie. Wystarczy, że po ściągnięciu, rozpakowaniu i otwarciu folderu z grą przeciągniesz i upuścisz plik Dsj.exe na plik DOSBox.exe – gra powinna się uruchomić.

Uwaga – tradycyjne podwójne kliknięcie bezpośrednio pliku Dsj.exe nie odpali gry. Musi ona zostać uruchomiona w sposób, jak opisano powyżej.

  1. DSJ 2.1p full – pełna wersja z czasopisma Komputer Świat zawierająca dodatkowe 5 polskich skoczni. Więcej informacji o tym wydaniu znajdziesz w ciekawostkach.
  2. DSJ 2.1 full – pełna wersja z przypisanym darmowym kluczem „10TH ANNIVERSARY” wydanym z okazji 10-lecia gry. W odróżnieniu od wersji 2.1p umożliwia wysyłanie swoich rekordów do oficjalnych rankingów (najlepiej po zarejestrowaniu pod swoją nazwą, wykupując własny klucz), a także skoki na skoczni Słowenia K250 z belką ustawioną na tradycyjnej, niższej wysokości.

Dodatki

Dodatki do Deluxe Ski Jump 2 zostaną dodane wkrótce.