ładowanie
dsj2pl

Download

DSJ2 Mobile

Deluxe Ski Jump 2 w wersji na urządzenia mobilne dostępne jest w oficjalnych dystrybucjach na platformach Google Play (wersja na Android) i App Store (wersja na iOS).

DSJ2 PC

Klasyczna wersja na komputery osobiste to przede wszystkim ostatnie wydanie v2.1 dostępne w dwóch nieco różniących się wariantach. Niestety, gry nie da się już bezpośrednio uruchomić na nowszych systemach operacyjnych (Windows 10, 7 itp.) i do działania potrzebny jest dodatkowo program DOSBox.

Mamy jednak dobrą wiadomość – nie musisz już przejmować się żmudną instalacją, konfiguracją i uruchomieniem DOSBoxa. Program jest już zawarty w poniższych paczkach do pobrania w odpowiednio skonfigurowanej formie. Wystarczy, że po ściągnięciu, rozpakowaniu i otwarciu folderu z grą, przeciągniesz i upuścisz plik Dsj.exe na plik DOSBox.exe – gra powinna się uruchomić.

Uwaga
Tradycyjne podwójne kliknięcie bezpośrednio pliku Dsj.exe nie odpali gry. Musi ona zostać uruchomiona w sposób, jak opisano powyżej. Jeśli Windows Defender blokuje odpalenie gry, kliknij „Więcej informacji”, a następnie przycisk „Uruchom mimo to”.

Aktualizacja 07.01.2023
Zmieniliśmy konfigurację plików, tak aby gra wyświetlała się w trybie pełnoekranowym w dobrej jakości. Jeśli chcesz przywrócić oryginalne wyświetlanie w trybie 4:3, otwórz plik dosbox.conf i zamień aspect = false na aspect = true (linia 28), i zapisz plik. Jeśli chcesz tylko zmienić ustawienia wcześniej pobranej u nas gry, skopiuj z nowo pobranej paczki plik dosbox.conf i wklej do starego folderu z grą, nadpisując tamte ustawienia. Twoje rekordy zostaną zachowane.

  1. DSJ 2.1p full – pełna wersja z czasopisma Komputer Świat zawierająca dodatkowe 5 polskich skoczni. Więcej informacji o tym wydaniu znajdziesz w ciekawostkach.
  2. DSJ 2.1 – wersja umożliwiająca wysyłanie swoich rekordów do oficjalnych rankingów (po osiągnięciu odpowiednio wysokiego poziomu wyników i zarejestrowaniu gry pod swoją nazwą, wykupując własny klucz), a także skoki na skoczni Słowenia K250 z belką ustawioną na tradycyjnej, niższej wysokości. Aby odblokować pełną wersję, wpisz darmowy klucz wydany z okazji 10-lecia gry:

    Nazwa: 10TH ANNIVERSARY
    Klucz: 099-169-2883

Masz problemy z działaniem gry? Napisz na forum.

Dodatki

Dodatki do Deluxe Ski Jump 2 zostaną dodane wkrótce.

🔥Skoki news» 🇮🇸ICL 214,89 m🥇🇨📱 dariusz klimek, 🇨🇭SUI 209,08 m🥈🇨📱 dariusz klimek, 🇱🇻LAT 191,72 m🥇🇨📱 dariusz klimek, 🇪🇪EST 184,81 m🥇🇨📱 dariusz klimek, 🇩🇰DEN 94,67 m🥈📱 Arek Bartoszek, 🇦🇺AUS 295,36 m🥉🇨📱 Konrad Pindur, 🇷🇺RUS 228,65 m🥈🇨📱 dariusz klimek,